O nas

Braki kadrowe to coraz poważniejszy problem dla pracodawców w Polsce. Rozwiązaniem może być m.in. zatrudnienie pracowników z Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej. Są to osoby z wysoką motywacją i zaangażowaniem – praca w Polsce, dla większości z nich, oznacza wzrost wynagrodzenia, jakości życia i perspektyw na przyszłość w porównaniu do sytuacji w ich krajach. Dlatego naszą działalnością jest pośrednictwo pracy pomiędzy polskimi przedsiębiorcami a pracownikami z Europy Wschodniej, głównie Ukrainy. Osoby przez nas polecane mogą pracować w różnych dziedzinach gospodarki: budownictwie, rolnictwie, przemyśle, handlu, gastronomii czy hotelarstwie. Naszym celem jest długoterminowa współpraca z Klientami, zarówno po stronie pracodawców jaki i pracowników, a naszymi partnerami są także ukraińskie agencje pośredniczące w rekrutacji pracowników.

Pracodawcom oferujemy rożne formy współpracy. Może to być rekrutacja pracowników czy też leasing pracowniczy. Udzielimy informacji dotyczących zatrudniania cudzoziemców, zorganizujemy proces zatrudniania pracowników. W oparciu o określone przez Państwa kryteria znajdziemy kandydatów, dokonamy ich wstępnej weryfikacji i oceny oraz przygotujemy spotkania z kandydatami w celu podjęcia decyzji o zatrudnieniu. Taką procedurę możemy cyklicznie powtarzać, zależnie od uzgodnionych warunków, aż do uzyskania zadowalającego efektu w postaci wyboru odpowiednich pracowników. W razie choroby pracownika zapewnimy zastępstwo.

Naszym kandydatom oferujemy znalezienie odpowiedniego stanowiska pracy, udzielimy porad dotyczących zasad zatrudnienia w Polsce, pomożemy uzyskać dokumenty zezwalające na pobyt i pracę w Polsce, pomożemy w organizacji przyjazdu do miejsca zatrudnienia oraz zapewnimy zakwaterowanie. W zakresie pracy oferujemy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, niezbędne badania lekarskie, szkolenie BHP oraz terminową wypłatę wynagrodzenia. Podczas współpracy z naszą firmą pracownikom oferujemy pomoc, wsparcie i doradztwo w kwestiach związanych z pracą i pobytem w Polsce. Dla osób, które zdecydują się z nami pracować proponujemy korzystne warunki zakwaterowania.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Firmą.